narcess

narcess
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 35% Congo (1995) - Rated 14 Aug 2007
77 74% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
40 7% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
50 16% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
93 98% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 14 Aug 2007
49 13% The Island of Dr. Moreau (1996) - Rated 14 Aug 2007
38 4% Timeline (2003) - Rated 14 Aug 2007
63 31% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
50 16% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
55 22% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007