Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nariko
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
91 Fight Club (1999) - Mar 28, 2012
88 Pan's Labyrinth (2006) - Jan 27, 2012
90 Up (2009) - Jan 24, 2012
93 The Artist (2011) - Jan 24, 2012
75 (500) Days of Summer (2009) - Jan 24, 2012
90 The Science of Sleep (2006) - Jan 24, 2012
89 Drive (2011) - Sep 30, 2011
78 50 First Dates (2004) - Apr 26, 2011
89 Black Swan (2010) - Apr 26, 2011
88 Death at a Funeral (2007) - Jan 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nariko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?