![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
naroz | |
![]() |
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2010
|

| 80 | Back to the Future (1985) - Mar 17, 2012 |
| 72 | Black-Adder II (1986) - Mar 17, 2012 |
| 68 | The Winter War (1989) - Mar 17, 2012 |
| 85 | The Shining (1980) - Mar 17, 2012 |
| 82 | Office Space (1999) - Mar 17, 2012 |
| 78 | Quantum of Solace (2008) - Mar 17, 2012 |
| 83 | Boot, Das (Mini Series) (1985) - Mar 03, 2012 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Mar 03, 2012 |
| 89 | This Means War (2012) - Mar 03, 2012 |
| 99 | The Godfather (1972) - Dec 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |