Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
naserazad
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: Iran
Recent Rankings
45 The Wedding Planner (2001) - Oct 25, 2010
35 Scary Movie 3 (2003) - Oct 25, 2010
60 Taxi Driver (1976) - Oct 25, 2010
69 Full Metal Jacket (1987) - Oct 25, 2010
77 Requiem for a Dream (2000) - Oct 25, 2010
75 Apocalypto (2006) - Oct 25, 2010
65 Spider-Man (2002) - Oct 25, 2010
70 A Beautiful Mind (2001) - Oct 25, 2010
55 Jaws (1975) - Oct 25, 2010
87 American Beauty (1999) - Oct 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with naserazad. Why not go rank more films, then come back and check it out again?