Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nashbridges
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2011
Location: USA
Recent Rankings
70 Dumbo (1941) - Apr 30, 2011
50 Knocked Up (2007) - Apr 30, 2011
65 Princess Mononoke (1997) - Apr 30, 2011
65 Match Point (2005) - Apr 30, 2011
65 Shrek the Third (2007) - Apr 30, 2011
60 Goodfellas (1990) - Apr 30, 2011
65 Napoleon Dynamite (2004) - Apr 30, 2011
70 Sixteen Candles (1984) - Apr 30, 2011
70 Grease (1978) - Apr 30, 2011
60 21 Grams (2003) - Apr 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nashbridges. Why not go rank more films, then come back and check it out again?