![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nasim | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2012
Location: tehran, tehran, Iran
|

| 100 | The Ant and the Aardvark (1969) - Feb 11, 2012 |
| 80 | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Feb 11, 2012 |
| 75 | Merry Madagascar (2009) - Feb 11, 2012 |
| 50 | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Feb 11, 2012 |
| 85 | Lion King 1½ (2004) - Feb 11, 2012 |
| 50 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Feb 11, 2012 |
| 95 | The Piano (1993) - Feb 11, 2012 |
| 100 | La Môme (2007) - Feb 11, 2012 |
| 90 | Cracks (2009) - Feb 11, 2012 |
| 50 | The Mask of Zorro (1998) - Feb 11, 2012 |
| Directors | Olivier Dahan |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |