Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
natanyal
Movie Buff - 241 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: istanbul, istanbul, Turkey
Recent Rankings
75 Grease (1978) - Feb 01, 2011
70 Turkish Star Trek (1973) - Feb 01, 2011
80 Gremlins (1984) - Feb 01, 2011
20 Scary Movie 3 (2003) - Feb 01, 2011
80 Dumb and Dumber (1994) - Feb 01, 2011
90 La Haine (1995) - Feb 01, 2011
85 The Usual Suspects (1995) - Feb 01, 2011
80 Escape from New York (1981) - Feb 01, 2011
90 Finding Nemo (2003) - Feb 01, 2011
50 Hannibal (2001) - Feb 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with natanyal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?