![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nate112233 | |
![]() |
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Kung Fu Hustle (2004) - Dec 15, 2009 |
| 88 | The Ninth Gate (1999) - Dec 15, 2009 |
| 86 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 15, 2009 |
| 85 | The Replacements (2000) - Dec 15, 2009 |
| 80 | Godzilla (1998) - Dec 15, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Dec 15, 2009 |
| 95 | Back to the Future Part III (1990) - Dec 15, 2009 |
| 94 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Dec 15, 2009 |
| 84 | Deja Vu (2006) - Dec 15, 2009 |
| 80 | Secret Window (2004) - Dec 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |