nateamill

nateamill
Movie Buff - 336 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Oakland, California, USA
Age: 34
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 14% Mean Streets (1973) - Rated 29 Aug 2013
80 46% Fitzcarraldo (1982) - Rated 29 Aug 2013
100 98% The Corner (2000) - Rated 29 Aug 2013
70 29% Atlantic City (1980) - Rated 29 Aug 2013
50 17% The Fall (2008) - Rated 29 Aug 2013
25 5% The Trial (1962) - Rated 29 Aug 2013
85 62% The Hustler (1961) - Rated 29 Aug 2013
100 98% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 29 Aug 2013
60 21% Amélie (2001) - Rated 29 Aug 2013
1% Be Cool (2005) - Rated 29 Aug 2013