![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nateryan24 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2009
Location: USA
|
|
Bio: Im a street walkin cheetah with a heart full of napalm
| |

| 80 | Withnail & I (1987) - Jan 05, 2009 |
| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 05, 2009 |
| 90 | Punch-Drunk Love (2002) - Jan 05, 2009 |
| 90 | The Loved One (1965) - Jan 05, 2009 |
| 75 | Full Metal Jacket (1987) - Jan 05, 2009 |
| 24 | Liar Liar (1997) - Jan 05, 2009 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Jan 05, 2009 |
| 90 | Amadeus (1984) - Jan 05, 2009 |
| 0 | U Turn (1997) - Jan 05, 2009 |
| 24 | Bruce Almighty (2003) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |