Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nathanrood
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2012
Location: Pulle, Antwerpen, Belgium
Bio: architecture studant who\'s looking orward to get his grade and finally start doing
Recent Rankings
86 American Beauty (1999) - Jan 04, 2012
80 Edward Scissorhands (1990) - Jan 04, 2012
86 The Breakfast Club (1985) - Jan 04, 2012
86 Inglourious Basterds (2009) - Jan 04, 2012
86 Death Proof (2007) - Jan 04, 2012
87 Full Metal Jacket (1987) - Jan 04, 2012
86 The Shining (1980) - Jan 04, 2012
83 Manhattan (1979) - Jan 04, 2012
80 American History X (1998) - Jan 04, 2012
73 Alexander (2004) - Jan 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nathanrood. Why not go rank more films, then come back and check it out again?