![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nathisen | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2010
Location: Sweden
|

| 65 | One Day (2011) - Dec 26, 2011 |
| 78 | The Time Traveler's Wife (2009) - Jun 02, 2011 |
| 40 | Rumor Has It... (2005) - Jun 02, 2011 |
| 80 | Cashback (2006) - Jun 02, 2011 |
| 85 | The King's Speech (2010) - Jun 02, 2011 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Jun 02, 2011 |
| 90 | The Lion King (1994) - Jun 02, 2011 |
| 65 | P.S. I Love You (2007) - Jun 02, 2011 |
| 85 | Pocahontas (1995) - May 31, 2011 |
| 80 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - May 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |