![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nathril | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2009
Location: Austin, TX, USA
|

| 10 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Feb 27, 2009 |
| 82 | Rent (2005) - Feb 27, 2009 |
| 71 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Feb 27, 2009 |
| 55 | Underworld (2003) - Feb 27, 2009 |
| 84 | Snatch (2000) - Feb 27, 2009 |
| 52 | Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Feb 27, 2009 |
| 0 | Jeepers Creepers (2001) - Feb 27, 2009 |
| 21 | Volcano (1997) - Feb 27, 2009 |
| 78 | Devil's Advocate (1997) - Feb 27, 2009 |
| 84 | Gladiator (2000) - Feb 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |