![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nausicaa | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Elling (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Finding Neverland (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Flirting with Disaster (1996) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |