![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
navdeepsingh | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: Canada
|

| 40 | One Hour Photo (2002) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Liar Liar (1997) - Sep 04, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 04, 2009 |
| 80 | 8 Mile (2002) - Sep 04, 2009 |
| 92 | Memento (2001) - Sep 04, 2009 |
| 85 | The Exorcist (1973) - Sep 04, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Sep 04, 2009 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Sep 04, 2009 |
| 87 | School of Rock (2003) - Sep 04, 2009 |
| 65 | The Cable Guy (1996) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |