![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
naveen95 | |
![]() |
Film Freak - 526 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2009
Location: USA
|

| 61 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jan 16, 2009 |
| 80 | Rising Sun (1993) - Jan 16, 2009 |
| 90 | Back to the Future Part II (1989) - Jan 16, 2009 |
| 74 | Wrong Turn (2003) - Jan 16, 2009 |
| 76 | 8MM (1999) - Jan 16, 2009 |
| 89 | Ben-Hur (1959) - Jan 16, 2009 |
| 75 | Natural Born Killers (1994) - Jan 16, 2009 |
| 71 | Reno 911!: Miami (2007) - Jan 16, 2009 |
| 85 | Akira (1988) - Jan 16, 2009 |
| 76 | The 13th Warrior (1999) - Jan 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |