![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
navid | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: May 13, 2006
Location: Redmond, WA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | Smart People (2008) - Apr 17, 2008 |
| 84 | Little Miss Sunshine (2006) - Apr 17, 2008 |
| 92 | Juno (2007) - Apr 17, 2008 |
| 77 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 96 | City of God (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |