nazlia

nazlia
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2012
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 77% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 31 Jan 2013
78 89% L'âge de raison (2010) - Rated 31 Jan 2013
88 99% Persepolis (2007) - Rated 31 Jan 2013
74 79% Melancholia (2011) - Rated 21 Dec 2012
77 87% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 17 Dec 2012
65 51% The Wave (2008) - Rated 16 Dec 2012
55 24% Look Who's Talking (1989) - Rated 16 Dec 2012
55 24% Must Love Dogs (2005) - Rated 16 Dec 2012
63 44% Vizontele Tuuba (2004) - Rated 16 Dec 2012
65 51% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 16 Dec 2012