![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nbabich | |
![]() |
Film Freak - 805 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2010
Location: Moscow, Russia
|
|
Bio: PhD in sociology
| |

| 95 | Dark Shadows (2012) - May 18, 2012 |
| 90 | Tropic Thunder (2008) - May 08, 2012 |
| 90 | The Consultant (2011) - May 08, 2012 |
| 85 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 08, 2012 |
| 95 | The Avengers (2012) - May 08, 2012 |
| 81 | Thor (2011) - Apr 24, 2012 |
| 65 | John Carter (2012) - Apr 20, 2012 |
| 60 | The Crow (1994) - Apr 07, 2012 |
| 65 | The Vow (2012) - Mar 24, 2012 |
| 95 | The Iron Lady (2011) - Mar 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |