nberezo

nberezo
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2012
Location: Tallahassee, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 9% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 03 May 2016
83 31% The Hateful Eight (2015) - Rated 03 May 2016
95 92% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 May 2016
90 64% The Revenant (2015) - Rated 03 May 2016
94 84% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 03 May 2016
77 18% Dredd (2012) - Rated 14 Jan 2013
"Very entertaining!"
88 48% Looper (2012) - Rated 04 Jan 2013
88 48% Django Unchained (2012) - Rated 25 Dec 2012
51 6% Big Daddy (1999) - Rated 25 Dec 2012
89 57% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 25 Dec 2012