Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nbkfcx1
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2009
Location: USA
Recent Rankings
88 Night at the Museum (2006) - Nov 10, 2009
90 Charlie Wilson's War (2007) - Nov 10, 2009
89 The Devil Wears Prada (2006) - Nov 10, 2009
95 Deja Vu (2006) - Nov 10, 2009
98 Outsourced (2006) - Nov 10, 2009
70 Rain Man (1988) - Nov 10, 2009
90 Beetlejuice (1988) - Nov 10, 2009
50 Sleepless in Seattle (1993) - Nov 10, 2009
70 An Inconvenient Truth (2006) - Nov 10, 2009
66 Fahrenheit 9/11 (2004) - Nov 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nbkfcx1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?