![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nc42 | |
![]() |
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2011
Location: USA
|

| 95 | Mars Attacks! (1996) - Oct 01, 2011 |
| 95 | Apocalypse Now (1979) - Oct 01, 2011 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Oct 01, 2011 |
| 85 | From Paris with Love (2010) - Oct 01, 2011 |
| 100 | V for Vendetta (2006) - Oct 01, 2011 |
| 100 | The Game (1997) - Oct 01, 2011 |
| 97 | Snatch (2000) - Oct 01, 2011 |
| 90 | Transformers (2007) - Oct 01, 2011 |
| 80 | Grumpy Old Men (1993) - Oct 01, 2011 |
| 90 | Lethal Weapon (1987) - Oct 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |