ncd1987

ncd1987
Film Freak - 551 Film Ratings
Member Since: 09 May 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 06 Jul 2010
67 45% Tommy Boy (1995) - Rated 06 Jul 2010
63 38% Conspiracy Theory (1997) - Rated 06 Jul 2010
70 51% Cool Runnings (1993) - Rated 06 Jul 2010
71 52% Dazed and Confused (1993) - Rated 06 Jul 2010
47 17% Bad Boys (1995) - Rated 06 Jul 2010
19 1% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 06 Jul 2010
23 2% Cruel Intentions (1999) - Rated 06 Jul 2010
76 66% A Few Good Men (1992) - Rated 06 Jul 2010
74 60% Beauty and the Beast (1991) - Rated 06 Jul 2010