![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ncrisler | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2009
Location: USA
|

| 100 | Sgt. Bilko (1996) - Sep 03, 2010 |
| 90 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Sep 03, 2010 |
| 100 | Titan A.E. (2000) - Sep 03, 2010 |
| 75 | Ultraviolet (2006) - Sep 03, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Sep 26, 2009 |
| 100 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Sep 26, 2009 |
| 100 | The Village (2004) - Sep 26, 2009 |
| 95 | Memoirs of a Geisha (2005) - Sep 26, 2009 |
| 90 | Knocked Up (2007) - Sep 26, 2009 |
| 80 | Me, Myself & Irene (2000) - Sep 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |