Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ndanno
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
86 2046 (2004) - Sep 28, 2011
75 Modern Times (1936) - Sep 22, 2011
10 The One (2001) - Sep 22, 2011
89 In the Mood for Love (2000) - Sep 21, 2011
95 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 11, 2011
65 Black Swan (2010) - Aug 28, 2011
75 Three Colors: Blue (1993) - Aug 27, 2011
90 Breathless (1960) - Aug 24, 2011
88 Rosemary's Baby (1968) - Aug 23, 2011
60 Walk the Line (2005) - Aug 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ndanno. Why not go rank more films, then come back and check it out again?