![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ndoggsilk | |
![]() |
Movie Buff - 360 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Aviator (2004) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Dec 22, 2009 |
| 83 | The Untouchables (1987) - Dec 22, 2009 |
| 81 | The Fountain (2006) - Dec 22, 2009 |
| 79 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dec 22, 2009 |
| 83 | Weekend at Bernie's (1989) - Dec 22, 2009 |
| 87 | Animal House (1978) - Dec 22, 2009 |
| 83 | The Nutty Professor (1996) - Dec 22, 2009 |
| 80 | Rounders (1998) - Dec 22, 2009 |
| 73 | The Golden Compass (2007) - Dec 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |