![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
neatmanatee | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: May 3, 2010
Location: Belo Horizonte, Brazil
Age: 24
Gender: Male
Status: Single
|
|
Bio: Olá. Curso matemática computacional atualmente, pretendo mudar pra química porém. Faço aulas de forró e violino, sou péssimo nos dois mas espero mudar isso também!
| |

| 95 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - May 11, 2010 |
| 75 | Okuribito (2008) - May 03, 2010 |
| 60 | Titanic (1997) - May 03, 2010 |
| 50 | Avatar (2009) - May 03, 2010 |
| 62 | A Clockwork Orange (1971) - May 03, 2010 |
| 50 | The Shining (1980) - May 03, 2010 |
| 68 | Eyes Wide Shut (1999) - May 03, 2010 |
| 59 | Full Metal Jacket (1987) - May 03, 2010 |
| 32 | Jurassic Park III (2001) - May 03, 2010 |
| 31 | Jurassic Park (1993) - May 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |