Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
necor
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2009
Location: Belgium
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Smokin' Aces (2007) - Oct 04, 2009
60 The Kite Runner (2007) - Oct 04, 2009
62 Changing Lanes (2002) - Oct 04, 2009
60 The Green Mile (1999) - Oct 04, 2009
65 Lethal Weapon (1987) - Oct 04, 2009
60 Munich (2005) - Oct 04, 2009
78 Charlie Wilson's War (2007) - Oct 04, 2009
95 Before Sunrise (1995) - Oct 04, 2009
55 Tequila Sunrise (1988) - Oct 04, 2009
75 Awakenings (1990) - Oct 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with necor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?