![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nedra | |
![]() |
Movie Buff - 280 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2008
Location: Turkey
|

| 70 | Nurse Betty (2000) - Aug 14, 2008 |
| 65 | Hairspray (2007) - Aug 14, 2008 |
| 70 | Ali G Indahouse (2002) - Aug 14, 2008 |
| 85 | Dancer in the Dark (2000) - Aug 14, 2008 |
| 100 | Big Fish (2003) - Aug 14, 2008 |
| 100 | Hair (1979) - Aug 14, 2008 |
| 65 | Knocked Up (2007) - Aug 14, 2008 |
| 80 | Frida (2002) - Aug 14, 2008 |
| 65 | The Mothman Prophecies (2002) - Aug 14, 2008 |
| 65 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Aug 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |