![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nedrifle | |
![]() |
Film Freak - 783 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2008
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | Stigmata (1999) - Jan 05, 2009 |
| 78 | Notes on a Scandal (2006) - Jan 05, 2009 |
| 80 | Dead Calm (1989) - Jan 05, 2009 |
| 55 | Speed (1994) - Jan 05, 2009 |
| 76 | Munich (2005) - Jan 05, 2009 |
| 90 | Day of Wrath (1943) - Jan 05, 2009 |
| 76 | Titanic (1997) - Jan 05, 2009 |
| 90 | The Big Chill (1983) - Jan 05, 2009 |
| 88 | New York, New York (1977) - Jan 05, 2009 |
| 72 | Basquiat (1996) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |