needleboy

needleboy
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 24 May 2006
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2007
83 42% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 67% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 67% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
75 27% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
95 87% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 35% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
89 58% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007
73 24% The Time Machine (2002) - Rated 14 Aug 2007
92 79% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 14 Aug 2007