![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
neewolah | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Czech Republic
|

| 90 | The Piano Teacher (2001) - Jul 28, 2009 |
| 90 | Code Unknown (2000) - Jul 28, 2009 |
| 80 | Benny's Video (1992) - Jul 28, 2009 |
| 80 | 71 Fragments of a Chronology of Chance (1994) - Jul 28, 2009 |
| 100 | The Seventh Continent (1989) - Jul 28, 2009 |
| 100 | Funny Games (1997) - Jul 28, 2009 |
| 100 | Nostalghia (1983) - Jul 28, 2009 |
| 100 | The Sacrifice (1986) - Jul 28, 2009 |
| 100 | Andrei Rublev (1966) - Jul 28, 2009 |
| 80 | Ivan's Childhood (1962) - Jul 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |