Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The White Ribbon
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
negative
Celluloid Junkie - 3651 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2009
Location: NYC, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
2 Chocolat - Oct 03, 2009
3 No Fear, No Die - Oct 03, 2009
3 I Can't Sleep - Oct 03, 2009
3 Nénette et Boni - Oct 03, 2009
3 Friday Night - Oct 03, 2009
3 The Intruder - Oct 03, 2009
3 My Brother's Wedding - Oct 03, 2009
3 To Sleep with Anger - Oct 03, 2009
3 When It Rains - Oct 03, 2009
1 Maradona by Kusturica - Oct 03, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with negative. Why not go rank more films, then come back and check it out again?