![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nellenberg | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2009
Location: USA
|

| 80 | For a Few Dollars More (1965) - Oct 16, 2009 |
| 65 | Braveheart (1995) - Oct 16, 2009 |
| 60 | The Village (2004) - Oct 16, 2009 |
| 60 | Envy (2004) - Oct 16, 2009 |
| 70 | The Departed (2006) - Oct 16, 2009 |
| 70 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Oct 16, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Oct 16, 2009 |
| 20 | The Notebook (2004) - Oct 16, 2009 |
| 60 | Lord of War (2005) - Oct 16, 2009 |
| 60 | Independence Day (1996) - Oct 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |