![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nelsonha | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2009
Location: Bethesda, MD, USA
|

| 94 | Moon (2009) - Nov 07, 2010 |
| 99 | Seven (1995) - Nov 07, 2010 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Nov 07, 2010 |
| 91 | Gran Torino (2008) - Nov 07, 2010 |
| 97 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 07, 2010 |
| 90 | The Seventh Seal (1957) - Nov 07, 2010 |
| 99 | Hiroshima mon amour (1959) - Dec 06, 2009 |
| 86 | The Hard Way (1991) - Dec 06, 2009 |
| 84 | Iron Eagle (1986) - Dec 06, 2009 |
| 98 | The Remains of the Day (1993) - Dec 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |