nemtersis

nemtersis
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% Notting Hill (1999) - Rated 13 Jan 2008
90 66% I, Robot (2004) - Rated 13 Jan 2008
95 84% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 13 Jan 2008
90 66% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 13 Jan 2008
95 84% Ice Age (2002) - Rated 13 Jan 2008
90 66% Three Amigos! (1986) - Rated 13 Jan 2008
90 66% Fantastic Four (2005) - Rated 13 Jan 2008
80 37% National Treasure (2004) - Rated 13 Jan 2008
95 84% Runaway Jury (2003) - Rated 13 Jan 2008
100 97% Sin City (2005) - Rated 13 Jan 2008