![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nendre | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2012
Location: Lithuania
|

| 95 | A Dangerous Method (2011) - May 19, 2012 |
| 40 | Bride & Prejudice (2004) - May 11, 2012 |
| 99 | In July (2000) - May 11, 2012 |
| 90 | Malena (2000) - Apr 20, 2012 |
| 90 | Dirty Dancing: Havana Nights (2004) - Mar 23, 2012 |
| 80 | The Woman in Black (2012) - Mar 16, 2012 |
| 76 | Shottas (2002) - Mar 14, 2012 |
| 95 | Sleeping Beauty (2011) - Mar 11, 2012 |
| 91 | The Big Lebowski (1998) - Mar 11, 2012 |
| 95 | Scoop (2006) - Mar 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |