Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
neomagic
Movie Buff - 443 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Drag Me to Hell - Oct 26, 2009
65 Ghostbusters - Sep 21, 2009
70 Inglourious Basterds - Sep 20, 2009
60 Pirate Radio - Sep 15, 2009
70 Felon - Sep 15, 2009
45 Crank: High Voltage - Sep 13, 2009
75 Falling Down - Sep 11, 2009
85 Jackie Brown - Sep 08, 2009
75 Julie & Julia - Sep 07, 2009
75 I Love You, Man - Sep 07, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with neomagic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?