![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
neophiliac | |
![]() |
Movie Buff - 362 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2008
Location: UK
|

| 75 | The Arrival (1996) - Jul 06, 2008 |
| 80 | Secretary (2002) - Jul 06, 2008 |
| 20 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 06, 2008 |
| 75 | Courage Under Fire (1996) - Jul 06, 2008 |
| 75 | Bad Boys (1995) - Jul 06, 2008 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Jul 06, 2008 |
| 50 | Love Actually (2003) - Jul 06, 2008 |
| 30 | Eight Legged Freaks (2002) - Jul 06, 2008 |
| 50 | 28 Days Later (2002) - Jul 06, 2008 |
| 40 | The Man Who Sued God (2001) - Jul 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |