![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nephy | |
![]() |
Movie Buff - 293 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2011
Location: Turkey
|

| 65 | High and Low (1963) - Oct 29, 2011 |
| 12 | Hitch (2005) - Sep 20, 2011 |
| 20 | [Rec] (2007) - Sep 12, 2011 |
| 50 | Shuttle (2008) - Sep 12, 2011 |
| 55 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 07, 2011 |
| 75 | Coraline (2009) - Sep 07, 2011 |
| 78 | Devil's Advocate (1997) - Sep 07, 2011 |
| 92 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 07, 2011 |
| 30 | Stigmata (1999) - Sep 07, 2011 |
| 4 | Araf (2006) - Jun 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |