![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nerden | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2010
Location: UK
|

| 65 | Devil's Advocate (1997) - Dec 12, 2010 |
| 80 | Brazil (1985) - Aug 31, 2010 |
| 50 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 31, 2010 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 31, 2010 |
| 50 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Ninja Assassin (2009) - Aug 31, 2010 |
| 80 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 31, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Aug 15, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Aug 15, 2010 |
| 45 | Children of Dune (2003) - Aug 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |