![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nerdspot | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2007
Location: Chennai, Tamil Nadu, India
|
|
Message Sent!
Bio: I'm 20 and from Chennai, India. I love watching movies and watch about 2-3 movies a day on weekends and hols!!
| |

| 95 | The Fast and the Furious (2001) - Nov 26, 2007 |
| 70 | Swordfish (2001) - Nov 26, 2007 |
| 80 | Predator (1987) - Nov 26, 2007 |
| 88 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Nov 25, 2007 |
| 83 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Nov 25, 2007 |
| 50 | Beverly Hills Cop II (1987) - Nov 25, 2007 |
| 95 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Nov 25, 2007 |
| 75 | The Net (1995) - Nov 25, 2007 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Nov 25, 2007 |
| 100 | Thank You for Smoking (2006) - Nov 25, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |