![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nerevsfan07 | |
![]() |
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2009
Location: Cary, NC, USA
|

| 85 | Alien (1979) - Nov 30, 2009 |
| 76 | The Italian Job (2003) - Nov 30, 2009 |
| 78 | Rain Man (1988) - Nov 30, 2009 |
| 78 | Braveheart (1995) - Nov 30, 2009 |
| 94 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Nov 30, 2009 |
| 89 | Gran Torino (2008) - Nov 30, 2009 |
| 81 | Bruce Almighty (2003) - Nov 30, 2009 |
| 83 | Kung Fu Panda (2008) - Nov 30, 2009 |
| 89 | Reservoir Dogs (1992) - Nov 30, 2009 |
| 73 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Nov 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |