![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
neriss | |
![]() |
Movie Buff - 478 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Location: Ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Crank: High Voltage (2009) - Jun 26, 2011 |
| 73 | Up in the Air (2009) - Jun 26, 2011 |
| 60 | Eastern Promises (2007) - Jun 26, 2011 |
| 70 | Twin Dragons (1992) - Jun 26, 2011 |
| 74 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Jun 26, 2011 |
| 50 | 40 Days and 40 Nights (2002) - Jun 26, 2011 |
| 75 | In the Mood for Love (2000) - Jun 26, 2011 |
| 61 | 101 Dalmatians (1996) - Mar 25, 2011 |
| 52 | Proof (2005) - Mar 25, 2011 |
| 78 | Liar Liar (1997) - Mar 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |