![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nesrejes | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2011
Location: Denmark
|

| 87 | Machete (2010) - Jan 30, 2011 |
| 80 | Outbreak (1995) - Jan 28, 2011 |
| 86 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Jan 28, 2011 |
| 78 | Men in Black (1997) - Jan 28, 2011 |
| 78 | Contact (1997) - Jan 28, 2011 |
| 82 | Vanilla Sky (2001) - Jan 28, 2011 |
| 78 | Transformers (2007) - Jan 28, 2011 |
| 66 | War of the Worlds (2005) - Jan 28, 2011 |
| 88 | Duck Soup (1933) - Jan 28, 2011 |
| 84 | The Rock (1996) - Jan 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |