Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nestor
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2010
Location: UK
Recent Rankings
92 Pulp Fiction (1994) - Nov 12, 2010
74 Bronson (2009) - Jul 21, 2010
83 Looking for Eric (2009) - Jul 21, 2010
67 Inception (2010) - Jul 21, 2010
66 Pan's Labyrinth (2006) - Jul 08, 2010
88 Ikiru (1952) - Jul 08, 2010
58 X2: X-Men United (2003) - Jul 08, 2010
13 X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 08, 2010
50 X-Men (2000) - Jul 08, 2010
67 Wayne's World 2 (1993) - Jul 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nestor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?