Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
neutralmilky
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2008
Recent Rankings
85 The Science of Sleep (2006) - Apr 21, 2009
95 Being John Malkovich (1999) - Apr 20, 2009
40 The Hot Chick (2002) - Apr 20, 2009
45 Mrs. Doubtfire (1993) - Apr 20, 2009
25 1408 (2007) - Apr 20, 2009
55 Freaky Friday (2003) - Apr 20, 2009
60 13 Going on 30 (2004) - Apr 20, 2009
85 8 Women (2002) - Apr 19, 2009
65 Nancy Drew (2007) - Apr 10, 2009
45 Bicentennial Man (1999) - Mar 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with neutralmilky. Why not go rank more films, then come back and check it out again?