![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
newgrange28 | |
![]() |
Movie Buff - 357 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 52 | Lord of War (2005) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Serenity (2005) - Aug 13, 2007 |
| 38 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Shock Corridor (1963) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Night Watch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Dirty Harry (1971) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Forrest Gump (1994) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Birdy (1984) - Aug 13, 2007 |
| 58 | Another Woman (1988) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Jules and Jim (1962) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |