![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
newguy2445 | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: Australia
|

| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 29, 2012 |
| 80 | Insomnia (2002) - Jan 29, 2012 |
| 10 | Clash of the Titans (2010) - Jan 29, 2012 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Jan 29, 2012 |
| 90 | The Lake House (2006) - Jan 29, 2012 |
| 20 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 29, 2012 |
| 90 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jan 29, 2012 |
| 99 | Hot Fuzz (2007) - Jan 29, 2012 |
| 80 | Red Dragon (2002) - Jan 29, 2012 |
| 30 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jan 29, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |