newleaves

newleaves
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 61% Ice Age (2002) - Rated 17 Apr 2012
50 32% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 17 Apr 2012
50 32% Almost Famous (2000) - Rated 17 Apr 2012
55 61% Ocean's Eleven (2001) - Rated 17 Apr 2012
55 61% The General (1926) - Rated 17 Apr 2012
50 32% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 17 Apr 2012
50 32% Dr. Dolittle (1998) - Rated 17 Apr 2012
60 82% Madagascar (2005) - Rated 17 Apr 2012
55 61% The Mask (1994) - Rated 17 Apr 2012
55 61% District 9 (2009) - Rated 17 Apr 2012